Zdravotná služba SLF

Bolí vás chrbtica alebo kĺby?

Dnešný život prináša veľa sedenia a málo pohybu. Pri riešení tohto problému je potrebné správne diagnostikovanie a na základe toho vytvoriť správnu pohybovú terapiu.

Viac informácií tu:

Vážené dámy a páni, členovia  Slovenskej leteckej federácie.

Lietanie  prináša ľudom na celom svete veľkú radosť a potešenie. No s pribudajúcimi rokmi v kokpite lietadla lietanie prináša pre lietajúci  personál aj starosti s pohybovým aparátom, hlavne s chrbticou. 

Volám sa Peter Jablonský a venujem sa problematike chrbtice a kĺbov zhruba 40 rokov, pracoval som vo vrcholových strediskách športu a videl som, že tam niečo chýba.Boli to cielené regeneračné cvičenia ktoré vychádzali  z diagnostiky pohybového aparátu z diagnostiky BodyAnalyzer.

BodyAnalyzer  je celotelová diagnostika, nie len segmentová / 7- 8 stavcov /. Zameriavame sa na chodidlá, kolená, os a pohyblivosť celej chrbtice, panvové lopaty, ramená, držanie hlavy, skrátené, alebo oslabené svaly. Určíme pohybové stereotypy a naučíme Vás správne sedieť, stáť a chodiť + dýchanie, keď budete chcieť, pohybovú terapiu, ktorú vytvoríme na základe diagnostiky natočíte na váš mobil. Máme pripravený sedem bodový postup ako znižovať a odstraňovať bolesť chrbta a kĺbov.

            Svoje znalosti a vedomosti veľmi rád odovzdám  pre udržanie ale i zlepšenie Vášho zdravotného stavu,  ktoré sa dotýka Vášho pohybového aparátu vrátane Vašej chrbtice.

Kde a ako ma nájdete, kde som vám k dispozícii?

V prípade Vášho záujmu ma  kontaktujte: 

Peter Jablonský,    telefónne číslo: +421 903 218 814

Vaše správy a požiadavky taktiež budem očakávať na emailovej adrese:

info@peterjablonsky.sk 

zbs.zvolen@gmail.com

Osobne  ma nájdete na adrese:  Letecké športové centrum                                                                                                              Letisko Boľkovce 227,                                                                                                                  98401 Lučenec 

môžete prísť letecky, autom, ….

Viac informácii o mojej ponuke pre Vás  nájdete na webovej stránke:

https://www.peterjablonsky.sk/   

Teším sa na stretnutie u nás na letisku Boľkovce.

Cenník pre členov SLF

Snímka obrazovky 2023-09-29 o 23.50.59