POZVÁNKA – Clean Aviation JU – National Info Day 4-6.5.2022

Národná kancelária Horizontu organizuje v spolupráci s Leteckou Fakultou Technickej univerzity v Košiciach medzinárodné informačné a networkingové podujatie CLEAN AVIATION DAYS – virtual information & brokerage event v dňoch 4.  6. mája 2022, na ktoré Vás srdečne pozýva.

Informačná časť podujatia bude zameraná na predstavenie Spoločný podnik pre čisté letectvo (Clean Aviation JU) prvej výzvy na predkladanie projektových návrhov (HORIZON-JU-CLEAN-AVIATION-2022-01) 14 tém výzvy je za, ktorá bola vyhlásená 23. marca 2022. Spolu  meraných na podporu technologického výskumu a vývoja lietadiel na vodíkový pohon, vývoj hybridných elektrických regionálnych lietadiel, lietadiel krátkeho a stredného doletu alebo architektúry lietadiel a integrácie technológií pre rôzne koncepty a typy lietadiel.

PROGRAM PODUJATIA

CVTI SR ako súčasť siete Enterprise Europe Network sa snaží podporit potenciálnych žiadateľov zo Slovenska s cieľom zvýšiť ich účasť v projektoch medzinárodnej vedecko-výskumnej spolupráce a zapojiť ich do kvalitných konzorciálnych projektov Spoločného podniku pre čisté letectvo. Cieľom podujatia je prepojiť regionálnych a medzinárodných hráčov zo sektora letectva, ktorí majú záujem nájsť si partnera na spoluprácu do projektov v rámci 1. výzvy vyhlásenej Spoločným podnikom pre čisté letectvo.

Program Horizont Európa, ktorý podporuje aj Spoločný podnik pre čisté letectvo významne podporuje internacionalizáciu vedy, výskumu a podnikania. V rámci  networkingovej časti podujatia tzv. brokerage event-u  budete mať možnosť:

·         zúcastniť sa výnimočných B2B online stretnutí,

·         spoznať nových potenciálnych partnerov pre Vaše aktivity na vopred naplánovaných 20-minutovych online stretnutiach,

·         diskutovať s nimi o Vašich najnovších výskumných a inovačných aktivitách,

·         prezentovať vlastné už zrelšie projektové zámery a získať tak spätnú väzbu a strategických partnerov pre spoločný medzinárodný konzorciálny projekt. 

V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE zaregistrujte čo najskôr a vyplňte profil Vašej organizácie na stránke: 

Pri registrácii v 3. kroku (PROFILE) prosím v poslednej kolonke „Support Office” vyberte Centrum vedecko-technických informácií SR.  Čím skôr sa registrujete, tým skôr si môžete vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční v prípade, že o neho potvrdí záujem aj druhá strana.

S registráciou v systéme b2match a vypracovaním kvalitného profilu Vám radi pomôžme, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom,

Marek Košuda

Prodekan pre rozvoj

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *