PF 2021

Individuálne – bezpečne !

Individuálne – podľa predpisov !

Chránime záujmy našich členov !

Lučenec, 04. Január 2021

Vážení členovia SLFáci,

Slovenská letecká federácia v roku 2020 pripravila niekoľko  športových a kultúrno-spoločenských akcií doma i v zahraničí, no pandémia a opatrenia súvisiace s ňou nám nedovolili sa plne realizovať.

Napriek tomu sa nám podarilo uskutočniť prelet skupiny lietadiel nad Bratislavou na počesť 140. výročia narodenia nášho velikána gen. M. R. Štefánika.

V uplynulom roku sme však  urobili množstvo práce vo vnútri našej organizácie a jednou z významných bola aj zmena názvu nášho občianskeho združenia na Slovenská letecká federácia.

Popracovali sme aj na novom poverení a s ním spojenou legislatívou.

Naša krajina má síce dlhú leteckú históriu, ale posledné obdobia neboli pre letectvo úspešné. Čaká nás teda množstvo práce hlavne v oblasti leteckej legislatívy a skvalitňovania našej práce vo vnútri federácie.

Želám si, aby  v roku 2021 sme boli zdravší, aby opatrenia pominuli. Len tak sa budeme  môcť plne realizovať pri dosahovaní našich cieľov v podobe športových, rekreačných a kultúrnych podujatí, a tak vzorne reprezentovať  naše Slovensko nielen doma, ale i v zahraničí.

Množstvo  podujatí v minulosti  sa nám podarilo uskutočniť aj vďaka Vašej podpore a pomoci a v kritických situáciách bolo vždy spoľahnutie práve na Vás našich členov, čo si úprimne vážim.

Vážené dámy a páni, členovia Slovenskej leteckej federácie,

dovoľte mi prosím ako prezidentovi dnes už veľkej federácie, úprimne sa poďakovať za spoluprácu v minulom období a vyjadriť presvedčenie, že naša spolupráca v roku 2021  bude pokračovať na kvalitatívne vyššej úrovni.

Do nového roku Vám želám veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov a množstvo úspešných vzletov a pristáti na palubách lietajúcich športových zariadení Slovenskej leteckej federácie.

Verím, že aj vďaka Vašej pomoci a podpore rok 2021 bude ešte lepší.

  Lietame pre šport, radosť, potešenie a  rekreáciu, preto lietajte tak, aby nám tu o rok nikto nechýbal !

S úctou

                                                                                                             Marián   Sluk

Prezident v. r.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *