Dočasné zrušenie členskej schôdze a školenia leteckého personálu SFUL!

Vážení členovia Slovenskej federácie ultraľahkého lietania,

v súvislosti s potvrdenými prípadmi COVID-19 v Slovenskej republike a  s ohľadom na odporúčania/opatrenia (Ústredného krízového štábu, Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) sa plánované školenie leteckého personálu  a členská schôdza – plánované na dni  27., 28., a 29. 3.2020 sa neuskutočnia a odkladajú sa na neurčito.     

O novom termíne rokovaní  Vás budem informovať s ohľadom na postup a  šírenie prenosného ochorenia COVID-19. Uvedené odloženie rokovaní školenia leteckého personálu a členskej schôdze na neurčito Vám oznamujem v predstihu aby ste si mohli zabezpečiť Vaše pracovne,  alebo iné povinnosti.

 Zdôvodnenie: Opatrenie na predchádzanie vzniku a šíreniu prenosného ochorenia COVID-19 je vydané v súvislosti s nepriaznivým vývojom epidemiologickej situácie vo výskyte ochorení COVID-19 spôsobených coronavírusom (SARS-CoV-2). Na základe výskytu ochorení COVID-19, ktoré boli laboratórne potvrdené Národným referenčným laboratóriom pre chrípku na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky existuje vysoké riziko, že v súvislosti s konaním hromadných podujatí, kedy dochádza k stretnutiu väčšieho počtu ľudí, môže dôjsť k ďalšiemu šíreniu tohto ochorenia. Toto opatrenie je jedným z dôležitých nástrojov na zamedzenie šírenia ochorení COVID-19 spôsobených coronavírusom (SARS-CoV-2) v Slovenskej republike.

            Vážení členovia SFUL, o novom termíne uvedených rokovaní Vás budem informovať minimálne 7 dni vopred prostredníctvom našej stránky www.sful.sk, ktorú verím, že budete intenzívne sledovať.

            Želám Vám pevné zdravie a teším sa na naše stretnutie

                                                                                                                     Marián SLUK                                                                                          prezident v. r.

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *